Haberler

1 0

Bülent Ersoy, Dortmund’da Sahneye Çıktı

Bülent Ersoy, hafta sonu Grammaphon Dortmund Balo Salonu’nda konser verdi. Semiha Yankı ile Asena’nın da sahne aldığı geceye yoğun ilgi oldu.

bülent ersoy

 

UZUN bir aradan sonra yeniden Almanya’ya gelen ve Grammophon Dortmund’ta sahne alan Bülent Ersoy sevenleriyle hasret giderdi. Aylar öncesinden hazırlanan programda ilk önce Semiha Yankı sahne aldı. Sevilen şarkılarını seslendiren Yankı’dan sonra Asena dansıyla davetlileri büyüledi. Gece yarısından sonra alkış yağmuru eşliğinde sahneye gelen Bülent Ersoy, dinleyenlerini hem şarkıylarıyla mest etti hem de esprileriyle güldürdü. Sahnede seyircileriyle bol bol sohbet eden sanatçı, Almanya’ya gelmekten büyük zevk duyduğunu ve heyecanladığını söyledi.

asena

 

Kendisini dinlemeye gelenlere teşekkür eden Ersoy, “Allah beni af etsin, doğrusu ben bu kadarını beklemiyordum, hepinize teşekkür ediyorum, sizler beni dinlemeye layıksınız” dedi.

BİRLİKTE SÖYLEDİLER

Davetlilerin kıyafetlerine de övgüler yağdıran Ersoy, kendisi sahneye çıktıktan sonra ön sıradaki masalara gelen izleyicilerine hitaben, “Konserlerde gonk çalar, sonra kimse içeri giremez” diyerek tatlı sert uyarılarda bulundu.
Tıklık tıklım dolan salonda zaman zaman sahneyi görmek için ayağa kalkanlarla masalarda oturan davetliler arasında gerginlik yaşandı. Sahne aldığı mekanı ve dinleyici kitlesini çok beğendiğini söyleyen Bülent Ersoy, üzerinde portresi bulunan ve yakut taşlarla süslenen tabloyu hediye eden mekan sahibi Hasan Dere’ye de teşekkür etti. Ersoy, masa aralarına girerek hayranlarıyla birlikte şarkı söyledi, bazı hayranlarıyla da selfie çekti.

semiha yankı

 

Kaynak: www.hurriyet.com.tr/bulent-ersoy-dortmundda-sahneye-cikti-40311073

© Hasan Dere 2016. Tüm Hakları Saklıdır. | sentilyon