Hakkımda
hasan dere

HASAN DERE KİMDİR?

Hasan Dere, 1973 yılında Almanya’nın Dortmund şehrinde dünyaya geldi.

Hasan Dere’nin kendisinden büyük dört erkek kardeşi daha var. Ağabeyleri ile beraber küçük yaşta iş hayatına ilk adımlarını atan Dere, daha sonrasında Yunanistan’a gitti ve burada uzun yıllar ikamet etti.

Hasan Dere, Yunanistan’da kazandığı tecrübeler ve iş deneyimleri sayesinde Almanya Dortmund’da hem Türklere hem de yabancılara hitap eden restoran ve balo salonu konseptindeki mekânı hizmete açtı. Dortmund’da bir ilk olması sebebi ile oldukça rağbet gören salon, aynı zamanda Hasan Dere’nin başarısını daha üst seviyelere taşıdı.

“Grammophon” adı verilen mekân, açıldığı tarihten bugüne kadar kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini kazandı. Kalitesinden ve hizmetinden hiçbir koşulda ödün vermeyen Grammophon, bu özellikleri sayesinde hem Türkiye’de hem de Avrupa’da herkes tarafından bilinen büyük bir marka oldu.

Pek çok ünlü ismi Grammophon’da ağırlayan Hasan Dere, eğlence ve müzik sektöründe prestijli bir marka haline geldi.

Evlenmek isteyen her çiftin düğün mekânı olarak, hayallerini süsleyen Grammophon, her geçen gün farklı bir konseptin altına imza attı ve birçok yatırımcı iş adamına da örnek oldu.

Grammophon’a; Stuttgart, Hamburg, Köln, Frankfurt ve Düsseldorf gibi yakın şehirlerin yanı sıra Hollanda, Fransa, Belçika ve İskandinav ülkelerinden de ziyaretçilerini konuk etmektedir.

Son yıllarda hayatına İstanbul’da devam eden Hasan Dere, Grammophon ailesine 3. ve 4. mekânları eklemek için yoğun bir şekilde çalışmaya başladı.

Uzun yıllardır hem Alman hem de Türk gelenek ve göreneklerini en iyi şekilde temsil eden Hasan Dere’ye “Başarınız nereden geliyor?” diye sorulduğunda ise;

“Bu sektöre girdiğimiz günden beri kalitemizden asla ödün vermeden standardımızı koruduk. Küçük hesaplar yapmanın yerine her zaman hizmet kalitesini nasıl arttırabileceğimizin cevabını aradık. Bu nedenle diğer açacağımız salonlarda da aynı kalite ve başarıyı göstereceğimizden şüpheniz olmasın.” sözleri ile dile getirdi.

© Hasan Dere 2016. Tüm Hakları Saklıdır. | sentilyon